درباره ما

درباره ما

صفحه نخست
ABOUT

SAT School کجاست؟

اشکان معتضدی متولد سال 1361 خورشیدی در شهر تهران است. او از نوجوانی به فراگیری زبان انگلیسی پرداخت و پس از تحصیل در رشته مهندسی عمران، علاوه بر اشتغال به فعالیت های مهندسی در سازمان هایی از قبیل راه آهن تهران به صورت پاره وقت به تدریس زبان انگلیسی مشغول شد. انگیزه و علاقمندی او به آموزش زبان در نهایت او را به اشتغال تمام وقت در این حرفه سوق داد. او در کارنامه 15 ساله خود تدریس دروس تخصصی IELTS, SAT, GRE, GMAT, IMAT و تالیف "استعداد تحصیلی" کنکور دکتری و  کتاب آموزش SAT (با امتیاز انحصاری توران پارس) را دارد.
​​​​​​​
جهت دریافت مشاوره رایگان بر روی لینک "مشاوره رایگان" در صفحه نخست کلیک کنید.

SAT School مبتنی بر سالها تجربه آموزشی "اشکان معتضدی" است که بخش مهمی از آن به آموزش SAT اختصاص یافته است. زیر ساخت تاسیس این مجموعه اما
با تشکیل یک تیم آموزشی پر انگیزه و کادر پشتیبانی فعال به همراه مشاورین کار آزموده تحصیل در ترکیه فراهم آمده و این سیستم اکنون با محوریت "آموزش قوی و پشتیبانی مستمر" فعالیت حرفه ای دارد.

OUR TEAM

درباره اشکان معتضدی، بیان‌گذار SAT School

اشکان معتضدی دارای مدرک proficiency در تدریس و سابقه تدریس GMAT, GRE, SAT, IMAT  و IELTS می باشد. وی علاوه بر تدریس مولف "استعداد تحصیلی" در مقطع دکتری و ناظر علمی تالیف دو اثر  با موضوعات زبان و ریاضی SAT  نیز هست. وی در حال حاضر مدیریت آموزش و پژوهش شرکت دانش بنیان علم آوران کاسپین را به عهده دارد.
از علاقه مندی های مهم او میتوان به زبان، شعر و ادبیات و موسیقی اشاره کرد.

مهاجرت

آموزش

کتابخانه

SAT School چه کمکی به من می‌کند؟

از آشنایی با صفر تا صد تحصیل در ترکیه، اطلاعات آزمون SAT و دوره‌های آموزشی تخصصی تا اپلای و مهاجرت به ترکیه در کنار شما هستیم

STESTIMONIALS

توصیفات هنرجویان

آنچه دانشجویان ما می گویند

محدثه ملک رئیسی

سلام محدثه ملک رئیسی هستم مدتی است که دانش پذیر این موسسه هستم در طول این دوره انصافاً مجموعه ی کارکنان با تعهد و احساس مسئولیت تمام ، پاسخ گوی نیازهای آموزشی و مشاوره ای ما بودند . از اساتید، کارکنان  و خصوصا مدیر موسسه که با دلسوزی تمام حتی در زمان های خارج از وقت اداری به سوالات ما پاسخ می‌دادند و راهنمایی هایشان را از ما دریغ نمی‌کردند صمیمانه متشکر و سپاسگزار هستم .

سلام. "آرشام حجت الاسلامی" هستم. از مجموعه واقعا راضی هستم. کلاس ها به خوبی برگزار شدند و از لحاظ پشتیبانی و پیگیری هم کم نذاشتن. همینطور آزمون های جامع بصورت منظم برگزار شدن و کلاس های رفع اشکال و تحلیل آزمون هم خیلی مفید و کاربردی بودن.
​​​​​​​
استاد معتضدی هم واقعا دانش خیلی بالایی دارن و تمام سوالاتی که ازشون پرسیده می شود رو بصورت کامل همراه با مثال توضیح میدن. در زمینه vocabulary و etymology هم بسیار عالی هستن.

آرشام حجت الاسلامی