درباره ما

درباره ما

صفحه نخست
ABOUT

SAT School کجاست؟

اشکان معتضدی متولد سال 1361 خورشیدی در شهر تهران است. او از نوجوانی به فراگیری زبان انگلیسی پرداخت و پس از تحصیل در رشته مهندسی عمران، علاوه بر اشتغال به فعالیت های مهندسی در سازمان هایی از قبیل راه آهن تهران به صورت پاره وقت به تدریس زبان انگلیسی مشغول شد. انگیزه و علاقمندی او به آموزش زبان در نهایت او را به اشتغال تمام وقت در این حرفه سوق داد. او در کارنامه 15 ساله خود تدریس دروس تخصصی IELTS, SAT, GRE, GMAT, IMAT و تالیف "استعداد تحصیلی" کنکور دکتری و  کتاب آموزش SAT (با امتیاز انحصاری توران پارس) را دارد.
​​​​​​​
جهت دریافت مشاوره رایگان بر روی لینک "مشاوره رایگان" در صفحه نخست کلیک کنید.

SAT School مبتنی بر سالها تجربه آموزشی "اشکان معتضدی" است که بخش مهمی از آن به آموزش SAT اختصاص یافته است. زیر ساخت تاسیس این مجموعه اما
با تشکیل یک تیم آموزشی پر انگیزه و کادر پشتیبانی فعال به همراه مشاورین کار آزموده تحصیل در ترکیه فراهم آمده و این سیستم اکنون با محوریت "آموزش قوی و پشتیبانی مستمر" فعالیت حرفه ای دارد.

OUR TEAM

درباره اشکان معتضدی، بیان‌گذار SAT School

اشکان معتضدی دارای مدرک proficiency در تدریس و سابقه تدریس GMAT, GRE, SAT, IMAT  و IELTS می باشد. وی علاوه بر تدریس مولف "استعداد تحصیلی" در مقطع دکتری و ناظر علمی تالیف دو اثر  با موضوعات زبان و ریاضی SAT  نیز هست. وی در حال حاضر مدیریت در حال حاضر مدیریت مجموعه SAT School را بر عهده دارد.
از علاقه مندی های مهم او میتوان به زبان، شعر و ادبیات و موسیقی اشاره کرد.

مهاجرت

آموزش

کتابخانه

SAT School چه کمکی به من می‌کند؟

از آشنایی با صفر تا صد تحصیل در ترکیه، اطلاعات آزمون SAT و دوره‌های آموزشی تخصصی تا اپلای و مهاجرت به ترکیه در کنار شما هستیم

STESTIMONIALS

توصیفات هنرجویان

آنچه دانشجویان ما می گویند

list item image

آتنا رحیم‌لو

من آتنا رحیملو هستم یکی از دانش پذیران مؤسسه SAT School. در طول دوره‌ آموزشی که دارم اساتید محترم به طور کامل پاسخگوی من هستند حتی در خارج از وقت کلاس با مسئولیت کامل و باصبر تمام به همه سئوال های درسی و حتی غیر درسی من پاسخ های کامل می‌دهند و همچنین تمام اساتید به مباحث SAT به طور کامل تسلط دارند و از کل تایم کلاس استفاده بهینه می‌کنند و پیگیری مدیر مؤسسه در طول دوره بسیار دلسوزانه می‌باشد. آرزوی سلامتی برای همه اساتید محترم و مدیر آموزشگاه دارم. I'm wishing you the absolute best. You deserve everything, even if your mind tells you that you don't, you deserve so much love, care and support. You deserve the world, I hope you have a good day!

list item image

آرین رضایی

با توجه به این که سطح بنده به نسبت بالا بود استاد با توجه به سطح زبانی بنده برنامه ریزی دقیقی انجام دادند و جلسات رو زود تر از اونچه که خودم پیشبینی میکردم به پایان رسوندند و توانستند تمامی مشکلات را برطرف کنند، نقطه ضعف ها رو شناسایی کنند و سوالاتی که نسبت به هر بخش داشتم را کاملا رفع اشکال کنند. خوشبختانه استاد به صورت کامل بر روی مطالب تسلط داشتند و بدون پیش نیاز های مطلب سراغ مطلب بعدی نمیرفتند، توضیحاتی که برای هر مطلب ارائه‌ میشد به همراه جزوه کامل اون مطلب، تکالیف که تست های مرتبط به آزمون اصلی بودند و رفع اشکال همراه بود لذا تدریس استاد برای بنده کاملا مطلوب و مفید بود مجموعه SAT School در طول مدتی که بنده با استاد کلاس داشتم کاملا پاسخگوی تمام سوالات بودند، خارج از بحث تحصیلی به بنده وکیل مهاجرتی معرفی کردند، در اتمام هر دوره برای بنده پیامک ارسال میکردند و در ارتباط با کیفیت دوره سپری شده سوال میکردند و به شدت پیگیر شرایط و پیشرفت های بنده در طول مدت مذکور بودند

list item image

عسل بهروزی

سلام و عرض ادب.اینجانب عسل بهروزی ،نظرات خود را برای کلاس های استاد قدوسی با موسسه ی استاد معتضدی بیان میکنم: جلسه ی اول آشنایی با استاد بسیار عالی پیش رفت و ایشون تعیین سطح کردن و براساس سطح بنده ،برنامه ی متناسب با من رو ترتیب دادن ‌.زمان بندی ایشون برای آمادگی آزمون بسیار دقیق بود و بر طبق برنامه پیش رفت.بسیار سر تایم برای کلاس حاضر می‌شدن و جزوات درسی بلافاصله بعد کلاس برام فرستاده می‌شد.نکته ی جالب اینجا بود که جزوه ی تدریس دقیقاً متناسب با من طراحی میشد. با تشکر ویژه از استاد معتضدی که بسیار همیشه قابل دسترس بودن و با صبر کامل به صورت جامع به سوالات پاسخ میدادن و مشکلات رو رفع میکردن‌. ممنون از موسسه SAT school.

دوره‌ی نیمه‌گروهی SAT خرداد ۱۴۰۲

درخواست مشاوره

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

شروع دوره: ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ /  تاریخ آزمون: Oct. 7, 2023 / معادل ۱۵ مهر ۱۴۰۲ / طول دوره ۳,5 ماه /  آزمون‌های آزمایشی 

امکان شرکت آزمایشی در کلاس
​(امکان پرداخت شهریه در دو نوبت)

 ۱۴ و ۱۵ ام خرداد با تخفیف استثنایی ۳۰ درصدی فقط ۱۲/۶۰۰ میلیون تومان