satschool logo

۰۲۱ ۲۸۴۲۷۰۶۲

تلفن ایکون
آیکون سرچ

En Route to Future

دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس UCLA، معرفی صفر تا صد و شرایط پذیرش

دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس، معرفی صفر تا صد و شرایط پذیرش

دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا و شهر لس آنجلس واقع شده است. دانشگاه ایالتی کالیفرنیا لس انجلس در رده بندی جهانی رتبه 15 و در داخل ایالات متحده رتبه دوم را کسب کرده است. با توجه به رتبه بسیار خوبی که این دانشگاه دارد، قطعا افراد زیادی تمایل دارند تحصیلات دوره ارشد یا تکمیلی خود را در این دانشگاه ادامه دهند. البته تنها افرادی میتوانند در این دانشگاه به تحصیلات خود ادامه دهند که هم از نظر علمی و هم از نظر زبان انگلیسی در سطح بسیار خوبی قرار داشته باشند.
دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس در 337 رشته مختلف دانشجو می پذیرد. در حال حاضر 29000 نفر در مقطع لیسانس یا کاردانی و بیش از 13000 نفر نیز در مقطع دکتری یا تکمیلی در این دانشگاه ثبت نام کرده اند. دانشجویانی که در این دانشگاه ثبت نام میکنند اغلب افرادی هستند که معدل بالایی دارند و به عنوان نخبه در سایر دانشگاه ها شناخته می شوند. این موضوع باعث شده تا سطح علمی این دانشگاه همیشه در بالاترین سطح ممکن قرار داشته باشد و فارغ التحصیلان این دانشگاه از نظر شغلی به چیزی که در ذهن دارند خواهند رسید.

 

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را هم مطالعه نمایید: دانشگاه ایلینوی در اربانا - شمپین | معرفی یکی از بهترین دانشگاه‌های آمریکا


 
دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس


دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس یکی از بزرگترین کتابخانه ها را در سطح دانشگاهی به خود اختصاص داده است. در حال حاضر بیش از 9 میلیون کتاب با موضوعات متفاوت در کتابخانه این دانشگاه وجود دارد. معمولا کلاس های این دانشگاه با تعداد دانشجویان کمتر از 30 نفر برگزار می شوند. علت این موضوع تمرکز بیشتر استاد و دانشجویان می باشد. این تمرکز باعث می شود تا دانشجویان بتوانند میزان یادگیری خود را تقویت کنند. تقویت یادگیری به دانشجویان کمک می کند تا بتوانند از نظر علمی خود را به بالاترین سطح ممکن برسانند. البته وجود اساتید با تجربه و کاربلد نیز در یادگیری دانشجویان بی تاثیر نیست.

 

دانشگاه ucla

 

مزایای تحصیل در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس

تحصیل در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس با مزایای بسیار زیادی همراه است. در این بخش قصد داریم چند نمونه از این مزایا را معرفی کنیم تا افراد بتوانند در تصمیم گیری خود موفق تر عمل نمایند. یکی از مهمترین مزایای تحصیل در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا لس انجلس، سطح بالای جهانی این دانشگاه می باشد. این دانشگاه همیشه جزو دانشگاه هایی با رتبه کمتر از 40 در رده بندی جهانی قرار داشته است. تحصیل در یکی از دانشگاه های برتر جهانی می تواند هم از نظر علمی و هم از نظر افزایش اعتماد به نفس برای دانشجویان بسیار مفید باشد.
یکی دیگر از مزایای تحصیل در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس برگزاری دوره های آموزشی متنوع و باکیفیت می باشد. با برگزاری این دوره های باکیفیت دانشجویان می توانند هم در رشته تحصیلی خود و هم در سایر زمینه های دلخواه در سطح بسیار مطلوبی قرار بگیرند. این دوره های آموزشی باکیفیت باعث شده تا افراد بتوانند در آینده به موفقیت های بسیار بزرگی دست یابند.
از دیگر مزایای تحصیل در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس می توان به امکان برخورداری از بورسیه های مختلف اشاره کرد. اگر فردی بتواند از بورسیه های این دانشگاه بهره مند شود می تواند با صرف کمترین هزینه ممکن تحصیلات خود را ادامه دهد. این موضوع برای دانشجویان مستعد و باهوش که از بضاعت مالی مناسبی برخوردار نیستند بسیار ایده آل می باشد.
 

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را هم مطالعه نمایید: دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، آرزوی هر فرد مشتاق به تحصیل!


رشته های دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس

در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس رشته های تحصیلی بسیار زیادی ارائه می شود. در این بخش به چند مورد از مهمترین رشته های این دانشگاه اشاره می شود. زیرمجموعه های رشته علوم اجتماعی را اگر بخواهیم معرفی کنیم می توان به رشته هایی همچون جغرافیا، جامعه شناسی، مطالعات ارتباطات و رسانه ها و سیاست و مطالعات بین المللی اشاره کرد. مجموعه ای دیگر از رشته های تحصیلی دانشگاه ایالتی کالیفرنیا لس انجلس هنر و علوم انسانی می باشد. رشته های مربوط به زیرمجموعه هنر و علوم انسانی شامل تاریخ، فلسفه و الهیات، معماری، هنرهای نمایشی و طراحی، ادبیات، زبان شناسی و... می باشند.
مجموعه ای دیگر از علوم آموزشی در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس فناوری مهندسی می باشد. از جمله رشته های مرتبط با این مجموعه می توان به مهندسی مکانیک، مهندسی هوافضا، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی برق، الکترونیک و... اشاره کرد. هر کدام از این رشته ها خود ممکن است چندین زیرمجموعه داشته باشد که در این بخش به آنها پرداخته نمی شود.
از دیگر مجموعه های آموزشی که در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس ارائه می شود می توان به علوم فیزیکی اشاره کرد. از کاربردی ترین رشته های مربوط به این مجموعه می توان به ریاضیات و آمار، علوم زمین شناسی، محیط زیست، علوم دریایی، فیزیک و نجوم، علم شیمی و... اشاره کرد. از دیگر مجموعه هایی که در این دانشگاه برای دانشجویان ارائه می شود می توان اقتصاد را نام برد. رشته های مربوط به تجارت و اقتصاد شامل مدیریت کسب و کار، حسابداری و مالی، اقتصاد و اقتصاد سنجی و... اشاره کرد. آخرین مجموعه ای که قصد معرفی رشته های آن را داریم، علوم زیستی می باشد. رشته های زیرمجموعه علوم زیستی شامل کشاورزی، جنگلداری، دامپزشکی، علوم ورزشی، علوم بیولوژیکی و... می باشند.

 

معرفی دانشگاه کالیفرنای لس انجلس

 


نکات مهم جهت پذیرش در دانشگاه کالیفرنیا

یکی از نکات مهمی که باید برای پذیرش در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس به آن توجه شود، تسلط کافی به زبان انگلیسی می باشد. افراد متقاضی یا باید دوره های تحصیلی قبلی خود را در دانشگاه هایی با زبان آموزش انگلیسی طی کرده باشند و یا باید از طریق آزمون های تافل و آیلتس مهارت خود در زبان انگلیسی را به اثبات برسانند. نکته دیگری که برای پذیرش در این دانشگاه اهمیت دارد، سطح علمی بسیار خوب و داشتن سابقه تحقیقات می باشد.

 

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را هم مطالعه نمایید:‌ نمره قبولی در آزمون SAT چند است؟ و چگونه محاسبه می‌شود؟

 

 شرایط و زمان بندی ثبت نام در این دانشگاه

ددلاین یا آخرین مهلت پذیرش در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس موضوع بسیار مهمی است که افراد متقاضی تحصیل در این دانشگاه باید به آن توجه داشته باشند. تاریخ 30 نوامبر را می توان آخرین مهلت برای ثبت نام در این دانشگاه دانست. بهتر است برای اطمینان خاطر و جلوگیری از مشکلات احتمالی جهت ثبت نام، کار را به ساعات پایانی محول نکنید.

 

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را هم مطالعه نمایید: آیا قبولی در آزمون SAT بدون مطالعه ممکن است؟

 

نتیجه گیری

در انتها به این نتیجه می رسیم که اگر شرایط لازم از نظر علمی و تسلط به زبان انگلیسی را دارید، دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس گزینه بسیار ایده آلی به شمار می رود. با ثبت نام در این دانشگاه و در نهایت گرفتن مدرک از این دانشگاه می توانید در کشورهای مختلف مشغول به کار مورد علاقه خود و مرتبط به رشته تحصیلی شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دانشگاه می توانید با کارشناسان و متخصصان این امر ارتباط برقرار کنید.

 

برای مشاوره رایگان تحصیل در خارج از کشور با ما تماس بگیرید!

ارائه خدمات تحصیلی در کانادا، آمریکا و اروپا توسط یکی از معتبرترین سازمان های مهاجرتی در ونکوور کانادا با بیش از ۱۷ سال سابقه درخشان و ۹۰۰۰ پرونده موفق طرف قرار داد با SAT School

021-28429072

0912-2141392

 

۵
از ۵
۳ مشارکت کننده
کلاس یوس
کلاس sat