آزمون SAT
بهترین روش تحصیل در ترکیه

کلاس SAT در بهترین موسسه آموزش SAT در ایران

پشتیبانی کامل دانشجویان در ایران و ترکیه

میخوام بیشتر بدونم

کلاس SAT ما، چگونه است؟

دوره های گروهی و نیمه گروهی مجموعه SAT School با در نظر گرفتن تاریخ های آزمون SAT بین المللی، ساعات مورد نیاز برای ارائه آموزش موثر و تحلیل آزمون های گذشته برای متقاضیان واجد شرایط (پس از انجام تعیین سطح) طراحی می گردند این دوره ها معمولا در برگیرنده ۱۰۰ ساعت آموزش و تحلیل آزمون بوده و ۱۵ هفته (۳/۵ ماه) به طول می انجامند. تاریخ دقیق شروع و اتمام هر دوره و مهلت ثبت نام برای آن از طریق وب سایت satschool.ir اطلاع رسانی می گردد. فراموش نشود که آزمون های بین المللی SAT معمولا در ماه های مارچ، می، سپتامبر و دسامبر برگزار می گردند.

list item image

دوره‌ آنلاین گروهی SAT

list item image

دوره آنلاین خصوصی SAT

list item image

دوره آزمون های آزمایشی و تحلیل

معرفی دوره آنلاین SAT

برگزاری دوره های SAT به صورت آنلاین فرصت مناسبی است تا متقاضیان شرکت در این آزمون از سراسر ایران یا حتی خارج از کشور بتوانند در این دوره شرکت نموده و از محتوای سودمند آن بهره کافی و وافی ببرند. علاوه بر این ضبط ویدیوی جلسات امکان استفاده از دوره به صورت آفلاین را نیز تا حد زیادی فراهم می آورد.
گفتنی است که کلاس های زبان و ریاضی SAT عموما از طریق پلتفرم هایی چون Google Meet یا Skype برگزار می گردند که بدون نیاز به فیلترشکن  موجب ایجاد کیفیت مطلوب صدا و تصویر می شوند.
همچنین اساتید این دوره ها با بهره برداری از متد های پیشرفته تدریس آنلاین شرایط را برای  فراگیری هر چه بهتر شرکت کنندگان  ایجاد می نمایند.

نمونه تدریس زبان دوره SAT

دوره های گروهی SAT برگزار شده توسط موسسه SAT School ظرفیتی بسیار محدود دارند. به همین دلیل توصیه می شود که متقاضیان گرامی قبلا نسبت به رزرو دوره اقدام نمایند. تعداد مناسب شرکت کنندگان امکان تعامل مطلوب با استاد و سایر دانشجویان را به خوبی فراهم می آورد. همچنین تکالیف و تمارین برگزیده نیز پس از پایان هر جلسه از طریق Google Chat در اختیار گروه شرکت کنندگان دوره قرار می گیرد تا پیش از کلاس بعدی نسبت به انجام آنها اقدام نمایند.

معمولا دوره گروهی به متقاضیانی توصیه می گردد که بعد از انجام تعیین سطح کتبی و مصاحبه با استاد سطح علمی ایشان متوسط یا نزدیک به متوسط تشخیص داده شود تا آموزش ارائه شده برایشان بیش از حد دشوار یا ساده به نظر نرسد.

کلاس‌های گروهی SAT

منظور از کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی  جلسات آموزشی با حضور یک یا دو شرکت کننده است. این گونه دوره ها معمولا انعطاف زمانی بیشتری داشته و زمان جلسات با هماهنگی شرکت کننده/شرکت کنندگان تعیین می گردد. بدیهی است که در مقایسه با کلاس های گروهی در این کلاس ها تمرکز مدرس بر نیازهای علمی یک یا حداکثر دو شرکت کننده است. از اینرو بسته به نتیجه تعیین سطح و پیشرفت درسی در کلاس تعداد جلسات ممکن است کمتر یا بیشتر باشد. بنابراین، غالبا دوره های آموزش خصوصی یا نیمه خصوصی به متقاضیانی توصیه می شود که تعیین سطح کتبی و مصاحبه با استاد سطح علمی آنها را ضعیف یا عالی تشخیص داده باشد.

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی SAT:

معرفی مجموعه SAT School

نمونه تدریس ریاضی دوره SAT

ثبت درخواست

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

تا دیر نشده این فرصتو از دست نده!
همین حالا فرم رو پر کن و از مشاوره رایگان با کارشناسان ما برای تحصیل در ترکیه استفاده کن!

آیا قبولی در آزمون SAT
​​​​​​​بدون مطالعه و آمادگی قبلی ممکن است؟

SAT آزمونی تحلیلی است که بخش "زبان" آن، مشتمل بر Evidence Based Reading و Writing and Language، در سطحی نسبتا بالا طراحی گردیده است. بدیهی است که این موضوع ضرورت توسعه دامنه واژگان و ارتقاء دانش ساختاری زبان داوطلبین را  القاء می نماید. از اینرو دریافت آموزش تخصصی و انجام برنامه مطالعاتی و تمرین مستمر برای موفقیت در این آزمون ناگزیر خواهد بود. در بخش "ریاضی" SAT نیز باوجود سادگی نسبی لازم است به واسطه تمرین مناسب و برنامه جدی حتی المقدور کسب نمره کامل از این بخش هدف قرار گیرد تا علاوه بر افزایش نمره کلی (مجموع نمرات زبان و ریاضی)، داوطلب جهت دریافت پذیرش دانشگاه ها از الویت مناسبی برخوردار گردد.

آموزش تخصصی توسط مدرسین SAT

پشتیبانی مستمر و جلسات مشاوره خصوصی

از دیگر ویژگی های این دوره میتوان به تدریس کتاب منحصر به فرد تالیف شده توسط گروه آموزش مجموعه با بهره گیری از بهترین منابع SAT از جمله
​​​​​​​College Board Critical Reader(Erica)، Critical Reading(Barron’s)، Critical Reading(Peterson’s)، Panda و سایت Khan Academy اشاره نمود. در این کتاب تلاش گردیده است که تمامی موضوعات مورد استفاده در آزمون SAT بطور کامل پوشش داده شوند. شایان ذکر است که ‌در کتاب یاد شده بیش از ۷۰۰ سئوال قرار داده شده که خود میتواند منبع خوبی جهت تمرین دانشجویان تلقی گردد. همچنین باید اضافه کرد که دانشجویان به مجرد ثبت نام جهت ورود به کلاس های SAT از طریق آموزش مجموعه برنامه‌ مناسب مطالعاتی دریافت کرده و توسط پشتیبان آموزشی به طور منظم حمایت و راهنمایی می‌شوند. بدیهی است که این پشتیبانی تا پایان دوره ادامه خواهد یافت. پس از پایان دوره و ثبت نام در آزمون نیز به همراه تیمی از دانشجویان و کادر آموزشی جهت آزمون به ترکیه رفته و پشتیبانی تمام عیار از آزمون تا اخذ پذیرش دانشگاه و اقامت در ترکیه را دریافت می‌نمایند.
از تجربه آموخته ایم که آموزش قوی و پشتیبانی موثر و مستمر دو عامل مهم در ایجاد رشد و نتیجه مطلوب خواهد بود.

چرا دوره‌های SAT School منحصر به فرد هستند؟

داوطلبین دوره SAT لازم است که یک آزمون تعیین سطح کتبی  Level test و مصاحبه ی شفاهی با مدیر آموزش مجموعه را پشت سر بگذارند و در صورت عدم اکتساب حدنصاب نمره برنامه های ویژه‌ای از قبیل: Fundamental، Pre-SAT، Admissions، برای آنان در نظر گرفته می‌شود. 
در طول دوره نیز ضمن برگزاری کلاس های حل تمرین علاوه بر کلاس های ارائه درس سعی میگردد تا آمادگی دانشجویان در مواجهه با سوالات بخش "زبان" و بخش "ریاضی" بیش از پیش افزایش یابد به علاوه ۱۰ آزمون جامع شبیه سازی شده (Mock Exam) که از منابع معتبر دریافت گردیده نیز به صورت هفتگی برگزار میگردد تا دانشجویان این فرصت را پیدا کنند که پیش از آزمون واقعی یک ارزیابی موثر از توان علمی خود و کیفیت سوالات آزمون داشته ‌باشند. گفتنی است که جلسات تحلیل آزمون در ارتباط با آزمون های شبیه سازی شده  نقشی کلیدی در یافتن نقاط ضعف و قوت داوطلبین وتلاش برای مدیریت آنها ایفا می‌نماید.
​​​​

کلاس SAT چه سرفصل‌هایی دارد؟

آزمون SAT مخفف Scholastic Admissions Test بوده که توسط موسسه Collegeboard  آمریکا طراحی شده است. این آزمون شامل بخش های درک مطلب، زبان و نگارش، نوشتار تحلیلی و ریاضی می باشد.

​مجموعه SAT SCHOOL ضمن ارائه دوره های آنلاین و حضوری دارای مکانیزم ارزیابی کیفی مستمر و ثبت پیشرفت و مشاوره تحصیلی می باشد.

​​​​​1.طول دوره ۳.۵ ماه می باشد.
2. آزمون های جامع به صورت هفتگی برگزار می گردند.
3. جلسات تحلیل آزمون بعد از هر تست جامع تشکیل می گردند.
۴. جلسات مشاوره One-on-One ، حضوری و یا آنلاین جهت تشخیص ضعف و قوت زبان آموزان تشکیل میشوند.

برای تحصیل در ترکیه 
​​​​​​​باید چکار کنیم؟

به منظور تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه های دولتی کشور ترکیه لازم است که بسته به شرایط مقرر توسط دانشگاه نمره آزمون YOS و یا SAT ارائه گردد. YOS آزمونی بومی است که معمولا هر دانشگاه به صورت مستقل برگزار می نماید. این آزمون دارای قسمت های هوش، ریاضی و هندسه می باشد. در حالیکه SAT آزمونی با اعتبار بین المللی است که مورد تایید بسیاری از دانشگاه های جهان می باشد. این آزمون به طور کلی دارای بخش های زبان انگلیسی و ریاضی است. گفتنی است که ریاضی SAT سطح دشواری و گستردگی موضوعی پایین تری نسبت به ریاضی YOS دارد. اما فارغ از روش های یاد شده، ورود به دانشگاه های خصوصی کشور ترکیه بدون شرکت در آزمون نیز میسر خواهد بود.

تحصیل در ترکیه
​​​​​​​ چقدر هزینه داره؟

تحصیل در ترکیه بسته به دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه مورد نظر صرف هزینه های متفاوتی را به همراه دارد. به طور کلی می توان گفت که شهریه سالانه دانشگاه های دولتی انگلیسی زبان ترکیه در بازه 450 تا 1500 دلار آمریکا و این رقم برای دانشگاه های دولتی ترک زبان بین 240 تا 1500 دلار آمریکا می باشد

کدام‌رشته‌ها را 
می‌توان انتخاب کرد

از طریق کسب نمره مناسب SAT که برای دانشگاه ها و رشته های مختلف متفاوت است، می توان جهت تحصیل در رشته های متعدد از جمله دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، پرستاری، مهندسی، اقتصاد، حقوق، هنر و ...از دانشگاههایی که این رشته ها را ارائه می نمایند پذیرش گرفت. بر اساس روند مشاهده شده در سالهای اخیر اما به نظر می رسد که اقبال دانشجویان برای ادامه تحصیل در رشته های دندانپزشکی و پزشکی بیش از سایر رشته ها باشد.

آیا مدرک دانشگاه
معتبر است؟

با وجود هزینه های نسبتا پایین تحصیل در ترکیه، دانشگاه های این کشور دارای اعتبار خیلی خوبی در سطح جهانی هستند. به طوری که از حدود 200 دانشگاه موجود در ترکیه نام 17 دانشگاه در فهرست 1000 دانشگاه اول جهان به چشم می خورد. از دانشگاه های برتر کشور ترکیه می توان به دانشگاه های کوچ، سابانجی، بیلکنت، آتیلیم، بغازیچی، فنی استانبول، حاجت تپه، فنی خاور میانه و اقتصاد و فناوری اشاره نمود. لازم به ذکر است که بسیاری از دانشگاه های این کشور مورد تایید وزارت علوم ایران هستند.

قبولی در آزمون

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما

تعیین سطح و
شرکت در دوره

شما اینجا هستید

برای تحصیل در ترکیه از کجا شروع کنیم؟

سوالات متداول مربوط به SAT به همراه پاسخ

رضایت‌مندی دانشجویان

list item image

آتنا رحیم‌لو

من آتنا رحیملو هستم یکی از دانش پذیران مؤسسه SAT School. در طول دوره‌ آموزشی که دارم اساتید محترم به طور کامل پاسخگوی من هستند حتی در خارج از وقت کلاس با مسئولیت کامل و باصبر تمام به همه سئوال های درسی و حتی غیر درسی من پاسخ های کامل می‌دهند و همچنین تمام اساتید به مباحث SAT به طور کامل تسلط دارند و از کل تایم کلاس استفاده بهینه می‌کنند و پیگیری مدیر مؤسسه در طول دوره بسیار دلسوزانه می‌باشد. آرزوی سلامتی برای همه اساتید محترم و مدیر آموزشگاه دارم. I'm wishing you the absolute best. You deserve everything, even if your mind tells you that you don't, you deserve so much love, care and support. You deserve the world, I hope you have a good day!

list item image

آرین رضایی

با توجه به این که سطح بنده به نسبت بالا بود استاد با توجه به سطح زبانی بنده برنامه ریزی دقیقی انجام دادند و جلسات رو زود تر از اونچه که خودم پیشبینی میکردم به پایان رسوندند و توانستند تمامی مشکلات را برطرف کنند، نقطه ضعف ها رو شناسایی کنند و سوالاتی که نسبت به هر بخش داشتم را کاملا رفع اشکال کنند. خوشبختانه استاد به صورت کامل بر روی مطالب تسلط داشتند و بدون پیش نیاز های مطلب سراغ مطلب بعدی نمیرفتند، توضیحاتی که برای هر مطلب ارائه‌ میشد به همراه جزوه کامل اون مطلب، تکالیف که تست های مرتبط به آزمون اصلی بودند و رفع اشکال همراه بود لذا تدریس استاد برای بنده کاملا مطلوب و مفید بود مجموعه SAT School در طول مدتی که بنده با استاد کلاس داشتم کاملا پاسخگوی تمام سوالات بودند، خارج از بحث تحصیلی به بنده وکیل مهاجرتی معرفی کردند، در اتمام هر دوره برای بنده پیامک ارسال میکردند و در ارتباط با کیفیت دوره سپری شده سوال میکردند و به شدت پیگیر شرایط و پیشرفت های بنده در طول مدت مذکور بودند

list item image

عسل بهروزی

سلام و عرض ادب.اینجانب عسل بهروزی ،نظرات خود را برای کلاس های استاد قدوسی با موسسه ی استاد معتضدی بیان میکنم: جلسه ی اول آشنایی با استاد بسیار عالی پیش رفت و ایشون تعیین سطح کردن و براساس سطح بنده ،برنامه ی متناسب با من رو ترتیب دادن ‌.زمان بندی ایشون برای آمادگی آزمون بسیار دقیق بود و بر طبق برنامه پیش رفت.بسیار سر تایم برای کلاس حاضر می‌شدن و جزوات درسی بلافاصله بعد کلاس برام فرستاده می‌شد.نکته ی جالب اینجا بود که جزوه ی تدریس دقیقاً متناسب با من طراحی میشد. با تشکر ویژه از استاد معتضدی که بسیار همیشه قابل دسترس بودن و با صبر کامل به صورت جامع به سوالات پاسخ میدادن و مشکلات رو رفع میکردن‌. ممنون از موسسه SAT school.

list item image

اوستا رئیسی نژاد

در این دوره ریاضی اس ای تی که بنده شرکت کردم نکات بسیاری بود که فوق العاده من رو جذب موسسه شما کرد پاسخگویی و پیگیری واضح و سریع که بابتش بی‌نهایت سپاسگزارم. استاد بی‌نظیر مجموعه اقای پری‌فرد که بسیار با تجربه هستند تکنیک تدریس استاد بی نقص و فوق العاده موثر بود و برخورد خیلی مناسب و خوبی داشتند بسیار از اینکه در این دوره شرکت کردم راضی و خوشحالم چون دیدگاهم هم نسبت به تدریس هم به نوع درس خواندن به لطف استاد باز تر شد همیشه سرزنده و پاینده باشید 🙏🏻

جزئیات  دوره SAT

«دوره SAT شهریور-آذر ۱۴۰۲. موسسه SAT School»

طول دوره: ۳ ماه
تعداد ساعات دوره: ۱۰۰ ساعت
شامل زبان، ریاضی، آزمون های آزمایشی و تحلیل آزمون ها 
هدف: آمادگی آزمون Dec, 2 معادل ۱۱ آذر ۱۴۰۲ 
امکان شرکت آزمایشی در کلاس
شهریه: ۱۸ م.ت
امکان پرداخت شهریه در دو نوبت

شروع دوره: ۴ شهریور ۱۴۰۲

در صورت عدم کسب امتیاز لازم برای ورود به دوره SAT و داشتن امتیاز حداقلی گذراندن دوره Pre-SAT با مشخصات ذیل قبل از دوره SAT ضروری خواهد بود:

طول دوره: ۲ ماه
تعداد ساعات: ۳۲ ساعت
محتوای دوره: ساختارهای ساده و پیشرفته و مهارت های مربوط به Reading Comprehension پیش نیاز دوره SAT
شهریه: ۶ میلیون تومان ​​​​​​​

دوره آموزشی Pre-SAT

سوالی دارید؟ همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۱، از طریق چت‌ آنلاین سایت، واتساپ یا تماس در کنار شما هستیم
021-28429072 | 021-28427062

SAT SCHOOL

SAT School با تلاش مهندس "اشکان معتضدی" تاسیس گردیده تا آموزش SAT را که پیش از این به شکل جزیره ای و غالبا غیر تخصصی بوده سامان دهد و از اینرو بتواند داوطلبین این آزمون را با کمک و همراهی یک تیم تحصصی تا ورود به دانشگاههای  مورد نظر و پس از آن پشتیبانی نماید.

اطلاعات تماس

کرج

info@satschool.ir

تمامی اطلاعات این سایت متعلق به SAT SCHOOL می باشد. 

آخرین مقالات

۰۲۱-۲۸۴۲۹۰۷۲

مشاوره رایگان (تایم اداری)

دوره‌ی نیمه‌گروهی SAT خرداد ۱۴۰۲

درخواست مشاوره

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

شروع دوره: ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ /  تاریخ آزمون: Oct. 7, 2023 / معادل ۱۵ مهر ۱۴۰۲ / طول دوره ۳,5 ماه /  آزمون‌های آزمایشی 

امکان شرکت آزمایشی در کلاس
​(امکان پرداخت شهریه در دو نوبت)

 27 و 28 ام خرداد با تخفیف استثنایی ۳۰ درصدی فقط ۱۲/۶۰۰ میلیون تومان