آزمون SAT
بهترین روش تحصیل در ترکیه

کلاس SAT در بهترین موسسه آموزش SAT در ایران

پشتیبانی کامل دانشجویان در ایران و ترکیه

میخوام بیشتر بدونم

برای تحصیل در ترکیه 
​​​​​​​باید چکار کنیم؟

به منظور تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه های دولتی کشور ترکیه لازم است که بسته به شرایط مقرر توسط دانشگاه نمره آزمون YOS و یا SAT ارائه گردد. YOS آزمونی بومی است که معمولا هر دانشگاه به صورت مستقل برگزار می نماید. این آزمون دارای قسمت های هوش، ریاضی و هندسه می باشد. در حالیکه SAT آزمونی با اعتبار بین المللی است که مورد تایید بسیاری از دانشگاه های جهان می باشد. این آزمون به طور کلی دارای بخش های زبان انگلیسی و ریاضی است. گفتنی است که ریاضی SAT سطح دشواری و گستردگی موضوعی پایین تری نسبت به ریاضی YOS دارد. اما فارغ از روش های یاد شده، ورود به دانشگاه های خصوصی کشور ترکیه بدون شرکت در آزمون نیز میسر خواهد بود.

تحصیل در ترکیه
​​​​​​​ چقدر هزینه داره؟

تحصیل در ترکیه بسته به دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه مورد نظر صرف هزینه های متفاوتی را به همراه دارد. به طور کلی می توان گفت که شهریه سالانه دانشگاه های دولتی انگلیسی زبان ترکیه در بازه 450 تا 1500 دلار آمریکا و این رقم برای دانشگاه های دولتی ترک زبان بین 240 تا 1500 دلار آمریکا می باشد

کدام‌رشته‌ها را 
می‌توان انتخاب کرد

از طریق کسب نمره مناسب SAT که برای دانشگاه ها و رشته های مختلف متفاوت است، می توان جهت تحصیل در رشته های متعدد از جمله دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، پرستاری، مهندسی، اقتصاد، حقوق، هنر و ...از دانشگاههایی که این رشته ها را ارائه می نمایند پذیرش گرفت. بر اساس روند مشاهده شده در سالهای اخیر اما به نظر می رسد که اقبال دانشجویان برای ادامه تحصیل در رشته های دندانپزشکی و پزشکی بیش از سایر رشته ها باشد.

آیا مدرک دانشگاه
معتبر است؟

با وجود هزینه های نسبتا پایین تحصیل در ترکیه، دانشگاه های این کشور دارای اعتبار خیلی خوبی در سطح جهانی هستند. به طوری که از حدود 200 دانشگاه موجود در ترکیه نام 17 دانشگاه در فهرست 1000 دانشگاه اول جهان به چشم می خورد. از دانشگاه های برتر کشور ترکیه می توان به دانشگاه های کوچ، سابانجی، بیلکنت، آتیلیم، بغازیچی، فنی استانبول، حاجت تپه، فنی خاور میانه و اقتصاد و فناوری اشاره نمود. لازم به ذکر است که بسیاری از دانشگاه های این کشور مورد تایید وزارت علوم ایران هستند.

دوره آموزش SAT چجوریه؟

دوره های گروهی و نیمه گروهی مجموعه SAT School با در نظر گرفتن تاریخ های آزمون SAT بین المللی، ساعات مورد نیاز برای ارائه آموزش موثر و تحلیل آزمون های گذشته برای متقاضیان واجد شرایط (پس از انجام تعیین سطح) طراحی می گردند این دوره ها معمولا در برگیرنده ۱۰۰ ساعت آموزش و تحلیل آزمون بوده و ۱۵ هفته (۳/۵ ماه) به طول می انجامند. تاریخ دقیق شروع و اتمام هر دوره و مهلت ثبت نام برای آن از طریق وب سایت satschool.ir اطلاع رسانی می گردد. فراموش نشود که آزمون های بین المللی SAT معمولا در ماه های مارچ، می، سپتامبر و دسامبر برگزار می گردند.

آیا قبولی در آزمون SAT
​​​​​​​بدون مطالعه و آمادگی قبلی ممکنه؟

SAT آزمونی تحلیلی است که بخش "زبان" آن، مشتمل بر Evidence Based Reading و Writing and Language، در سطحی نسبتا بالا طراحی گردیده است. بدیهی است که این موضوع ضرورت توسعه دامنه واژگان و ارتقاء دانش ساختاری زبان داوطلبین را  القاء می نماید. از اینرو دریافت آموزش تخصصی و انجام برنامه مطالعاتی و تمرین مستمر برای موفقیت در این آزمون ناگزیر خواهد بود. در بخش "ریاضی" SAT نیز باوجود سادگی نسبی لازم است به واسطه تمرین مناسب و برنامه جدی حتی المقدور کسب نمره کامل از این بخش هدف قرار گیرد تا علاوه بر افزایش نمره کلی (مجموع نمرات زبان و ریاضی)، داوطلب جهت دریافت پذیرش دانشگاه ها از الویت مناسبی برخوردار گردد.

آموزش تخصصی توسط مدرسین SAT

پشتیبانی مستمر و جلسات مشاوره خصوصی

قبولی در آزمون

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما

تعیین سطح و
شرکت در دوره

شما اینجا هستید

برای تحصیل در ترکیه از کجا شروع کنیم؟

ثبت درخواست

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

تا دیر نشده این فرصتو از دست نده!
همین حالا فرم رو پر کن و از مشاوره رایگان با کارشناسان ما برای تحصیل در ترکیه استفاده کن!

داوطلبین دوره SAT لازم است که یک آزمون تعیین سطح کتبی  Level test و مصاحبه ی شفاهی با مدیر آموزش مجموعه را پشت سر بگذارند و در صورت عدم اکتساب حدنصاب نمره برنامه های ویژه‌ای از قبیل: Fundamental، Pre-SAT، Admissions، برای آنان در نظر گرفته می‌شود. 
در طول دوره نیز ضمن برگزاری کلاس های حل تمرین علاوه بر کلاس های ارائه درس سعی میگردد تا آمادگی دانشجویان در مواجهه با سوالات بخش "زبان" و بخش "ریاضی" بیش از پیش افزایش یابد به علاوه ۱۰ آزمون جامع شبیه سازی شده (Mock Exam) که از منابع معتبر دریافت گردیده نیز به صورت هفتگی برگزار میگردد تا دانشجویان این فرصت را پیدا کنند که پیش از آزمون واقعی یک ارزیابی موثر از توان علمی خود و کیفیت سوالات آزمون داشته ‌باشند. گفتنی است که جلسات تحلیل آزمون در ارتباط با آزمون های شبیه سازی شده  نقشی کلیدی در یافتن نقاط ضعف و قوت داوطلبین وتلاش برای مدیریت آنها ایفا می‌نماید.
​​​​

دوره آموزش SAT چجوریه؟

از دیگر ویژگی های این دوره میتوان به تدریس کتاب منحصر به فرد تالیف شده توسط گروه آموزش مجموعه با بهره گیری از بهترین منابع SAT از جمله
​​​​​​​College Board Critical Reader(Erica)، Critical Reading(Barron’s)، Critical Reading(Peterson’s)، Panda و سایت Khan Academy اشاره نمود. در این کتاب تلاش گردیده است که تمامی موضوعات مورد استفاده در آزمون SAT بطور کامل پوشش داده شوند. شایان ذکر است که ‌در کتاب یاد شده بیش از ۷۰۰ سئوال قرار داده شده که خود میتواند منبع خوبی جهت تمرین دانشجویان تلقی گردد. همچنین باید اضافه کرد که دانشجویان به مجرد ثبت نام جهت ورود به کلاس های SAT از طریق آموزش مجموعه برنامه‌ مناسب مطالعاتی دریافت کرده و توسط پشتیبان آموزشی به طور منظم حمایت و راهنمایی می‌شوند. بدیهی است که این پشتیبانی تا پایان دوره ادامه خواهد یافت. پس از پایان دوره و ثبت نام در آزمون نیز به همراه تیمی از دانشجویان و کادر آموزشی جهت آزمون به ترکیه رفته و پشتیبانی تمام عیار از آزمون تا اخذ پذیرش دانشگاه و اقامت در ترکیه را دریافت می‌نمایند.
از تجربه آموخته ایم که آموزش قوی و پشتیبانی موثر و مستمر دو عامل مهم در ایجاد رشد و نتیجه مطلوب خواهد بود.

چرا دوره‌ی SAT School منحصر به فرده؟

آزمون SAT مخفف Scholastic Admissions Test بوده که توسط موسسه Collegeboard  آمریکا طراحی شده است. این آزمون شامل بخش های درک مطلب، زبان و نگارش، نوشتار تحلیلی و ریاضی می باشد.

​مجموعه SAT SCHOOL ضمن ارائه دوره های آنلاین و حضوری دارای مکانیزم ارزیابی کیفی مستمر و ثبت پیشرفت و مشاوره تحصیلی می باشد.

​​​​​1.طول دوره پنج ماه می باشد.
2. آزمون های جامع به صورت هفتگی برگزار می گردند.
3. جلسات تحلیل آزمون بعد از هر تست جامع تشکیل می گردند.
4. نمودار پیشرفت زبان آموزان بر اساس نتایج آزمون های جامع ثبت و بررسی میگردند.
5. جلسات مشاوره One-on-One ، حضوری و یا آنلاین جهت تشخیص ضعف و قوت زبان آموزان تشکیل میشوند.

سوالی دارید؟ همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۱، از طریق چت‌ آنلاین سایت، واتساپ یا تماس در کنار شما هستیم
021-28429072

SAT SCHOOL

SAT School با تلاش مهندس "اشکان معتضدی" تاسیس گردیده تا آموزش SAT را که پیش از این به شکل جزیره ای و غالبا غیر تخصصی بوده سامان دهد و از اینرو بتواند داوطلبین این آزمون را با کمک و همراهی یک تیم تحصصی تا ورود به دانشگاههای  مورد نظر و پس از آن پشتیبانی نماید.

اطلاعات تماس

021-28429072
09122141392
​​​​​​​09104137558

تهران - سعادت آباد

info@satschool.ir

تمامی اطلاعات این سایت متعلق به SAT SCHOOL می باشد. 

آخرین مقالات

۰۲۱-۲۸۴۲۹۰۷۲

مشاوره رایگان (تایم اداری)

دوره‌ی گروهی قبولی SAT
با ظرفیت بسیار محدود

درخواست مشاوره

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

مهلت ثبت نام
16 اردیبهشت ۱۴۰۲