satschool logo

۰۲۱ ۲۸۴۲۷۰۶۲

تلفن ایکون
آیکون سرچ

En Route to Future

با مجوز رسمی از وزرات علوم و تحقیقات

اعزام دانشجو و دانش‌آموز

ست اسکول با همکاری خبره‌ترین کارشناسان و شرکای تجاری با بیش از ۱۱ سال سابقه درخشان در زمینه اعزام دانشجو و دانش‌آموز و  اخذ نمایندگی
بیش از ۳۰۰ مرکز آموزشی معتبر در سراسر دنیا، تحصیل در خارج از کشور برای شما را در  یک  مسیر هموار،  کاملا رسمی و قانونی  و با سریع‌ترین پروسه‌ها و بهینه ترین هزینه  مسیر می‌سازد. 

دانش آموز فارغ التحصیل
انگلیس
انگلیس
انگلیس
انگلیس
انگلیس

وقتی صحبت از تحصیل در خارج از کشور می شود باید هم مزایا و هم معایب این موضوع بررسی شود. از مزیت های مهم تحصیل در خارج از کشور می توان به یادگیری یک زبان جدید، رزومه بهتر و تجربه چیزهای جدید اشاره کرد. اگر بخواهیم مزایای تحصیل در خارج از کشور را بررسی کنیم، در صورتی که همه شرایط فراهم باشد این سمت از کفه ترازو سنگین تر خواهد بود. مزیت های تحصیل در کشور های خارجی از معایب آن بیشتر است. ​​​​​تحصیل در خارج از کشور شما را به یک فرد جذاب تر تبدیل می کند. زیرا افق دید شما را گسترش می دهد و شما از زاویه ای دیگر به دنیا و شرایط پیرامون خود نگاه خواهید کرد. حضور در یک کشور خارجی و تجربه فرهنگ آن ها شما را به چالش خواهد کشید. باعث می شود که ذهن شما نسبت به خیلی مسائل بازتر شود. اگر در خارج از کشور مشغول به تحصیل شوید، فرصتی عالی برای شما پیش می آید تا به یادگیری یک زبان جدید بپردازید. هیچ چیز مانند زندگی در یک کشور خارجی نمی تواند به شما در یادگیری زبان کمک کند.  گذراندن یک دوره تحصیلی در خارج از کشور در رزومه باعث می شود فرصت های شغلی بیشتری پیش روی شما قرار گیرد. این موضوع سبب می شود که توانایی مستقل بودن را پیدا کنید. همچنین باعث خواهد شد که در رشته تحصیلی خود پیشرفت کنید و با علم روز دنیا آشنا شوید. همچنین آشنایی با دانشجویان کشورهای دیگر و ملاقات با آن ها به نوبه خود مزایای بیشماری دارد که تنها با تحصیل در خارج از کشور می توان به این امکان دست یافت.

تحصیل در خارج از کشور
اخذ پذیرش از مدارس خارج از کشور

تحصیل در مدارس 

با اخذ نمایندگی رسمی از موسسات و مدارس کشورهای سوئیس، انگلستان و دوبی اخذ پذیرش تحصیلی در مدارس این کشورها از سوی موسسه  ست اسکول برای فرزندان شما مسیر می‌باشد.

list item image

اخذ پذیرش از مدارس سوئیس

list item image

اخذ پذیرش از مدارس انگلستان

list item image

اخذ پذیرش از مدارس دوبی

اخذ پذیرش از مدارس خارج از کشور

تحصیل در کالج و  دانشگاه 

list item image

اخذ پذیرش دانشگاه های کانادا

list item image

اخذ پذیرش دانشگاه‌های آلمان

list item image

اخذ پذیرش کالج‌های آلمان

list item image

اخذ پذیرش دانشگاه‌های اتریش

list item image

اخذ پذیرش دانشگاه‌های سوئیس

list item image

اخذ پذیرش دانشگاه‌های انگلستان

اخذ پذیرش از مدارس خارج از کشور

کمپ مدارس تابستانه سوئیس

این رویداد فرصتی استثنایی است که از یک طرف زمینه تعامل و ارتباط ارزشمند دانش آموزان از سراسر دنیا را فراهم نموده و از طرف دیگر پشتوانه ای قدرتمند برای اخذ ویزای شینگن به حساب می آید. همچنین ناگفته پیداست که اخذ مدرک معتبر از مدارس تابستانه سوئیس تا چه اندازه می تواند در تقویت رزومه تحصیلی دانش آموزان تاثیر گذار باشد.

list item image

اخذ پذیرش از مدارس تابستانه سوئیس

نشانی موسسه اعزام دانشجو

۱. تهران، خیابان پاسداران-خیابان محمود گل نبی-خیابان ناطق نوری شمالی (زمرد)-جنب موسسه مالی ملل
۲. تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد کوچه بهشت یکم، پلاک 42

اخذ ویزا

ارزیابی رایگان
​​​​​​​شرایط متقاضی

مشاوره انتخاب رشته و دانشگاه

شما اینجا هستید

قدم به قدم همراه شماییم!

list item image

مشاوره تحصیلی

وبزی یک پلتفرم است

ارائه مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته و پذیرش دانشگاهی برای کشور آلمان و سوئیس

list item image

ترانسفر فرودگاهی

وبزی یک پلتفرم است

ارائه خدمات ترانسفر فرودگاهی در مبدا و مقصد برای دانشجویان و دانش آموزان

list item image

بیمه تحصیلی

وبزی یک پلتفرم است

ارائه کلیه خدمات بیمه تحصیلی و مسافرتی برای دانش آموزان و دانشجویان

list item image

افتتاح حساب بانکی

وبزی یک پلتفرم است

افتتاح حساب بانکی در کشورهای مقصد برای دانش آموزان و دانشجویان

list item image

اجاره خوابگاه

وبزی یک پلتفرم است

اجاره محل اقامت اعم از خوابگاه، آپارتمان و هتل برای دانشجویان در کشور مقدص

list item image

پذیرش تحصیلی

وبزی یک پلتفرم است

اخذ پذیرش تحصیلی از کالج ها و دانشگاه های دولتی و خصوصی کشور آلمان و سوئیس

list item image

حواله ارزی

وبزی یک پلتفرم است

انتقال شهریه به مدارس و دانشگاه های کشورهای آلمان و سوئیس بصورت حواله ارزی

list item image

اخذ ویزای تحصیلی

وبزی یک پلتفرم است

اخذ ویزای تحصیلی از کشور آلمان و سوئیس

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

فرم ارزیابی 

تحصیل در آمریکا چه شرایطی دارد؟

تحصیل در امریکا و شرایط آن

تحصیل در خارج از کشور مخصوصاً آمریکا مزیت های بی نظیری دارد. داشتن یک رزومه عالی که فارغ التحصیل از یک دانشگاه آمریکایی باشید چقدر مزیت دارد؟ تا به حال به این فکر کرده اید؟ چرا کارفرمایان با دیدن اینگونه رزومه های تحصیلی مکث می کنند و به مدارک تحصیلی از ایالات متحده توجه ویژه ای دارند؟ همه این ها در واقع نشان دهنده مزایای تحصیل در امریکا است.
تحصیل در آمریکا به این معنی است که شما تسلط کافی به زبان انگلیسی دارید و از تجربه ارزشمند بین فرهنگی برخوردار هستید. این نشان می دهد که شما در یکی از بهترین سیستم های آموزش عالی در جهان که دسترسی مستقیم به فناوری و تحقیقات پیشرفته دارد تحصیل کرده اید.

ایالات متحده یکی از برترین مقاصد تحصیلی در جهان است. هر ساله میلیون ها دانش آموز از سراسر جهان برای دسترسی به بهترین سطح آموزش و تضمین آینده خود به مؤسسات و دانشگاه های ایالات متحده مراجعه می کنند.​​​​​ بر اساس رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS، نیمی از 10 دانشگاه برتر جهان در آمریکا قرار گرفته اند. دانشگاه هایی معروفی چون MIT، هاروارد، استنفورد، کلتک و دانشگاه شیکاگو از جمله برترین دانشگاه های دنیا به شمار می روند.  مهم نیست در کدام ایالت آمریکا ساکن هستید، صدها دانشگاه و کالج معتبر در ایالت های مختلف آمریکا وجود دارد که برای تحصیل در خارج از کشور می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. 

چنانچه علاقمند به مشاوره تحصیلی رایگان برای تحصیل در کشور امریکا هستید، مشاوران باتجربه‌ی SAT School آماده راهنمایی و مشاوره بهترین روش اپلای بر اساس شرایط هر متقاضی، به شما عزیزان هستند.

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا چه شرایطی دارد؟

تقاضای تحصیل در خارج از کشور مخصوصاً کانادا این روزها افزایش پیدا کرده است. کانادا یکی از توسعه یافته ترین کشورهای جهان است که می تواند سطح بالایی از آموزش را برای شهروندان خود فراهم کند. این کشور یکی از بهترین و محبوب ترین مقاصد برای دانشجویان بین المللی است. همچنین بورسیه های تحصیلی و سایر کمک های آموزشی متعددی که در اختیار دانشجویان قرار می گیرد، کانادا را به یکی از بهترین مکان ها برای تحصیل در جهان تبدیل می کند.  از دیگر مزیت های تحصیل در کانادا این است که این کشور از چند فرهنگی حمایت می کند. بنابراین مردم از نقاط مختلف جهان ترجیح می دهند برای تحصیل در خارج از کشور کانادا را انتخاب نمایند.  کانادایی ها به خونگرمی و مهمان نوازی شهرت دارند و استقبال از تنوع فرهنگی و نژادی باعث شده تا آنها به عنوان یکی از دوستانه ترین کشورهای جهان شهرت یابند. یکی از بزرگترین مزایای تحصیل در کانادا مقرون به صرفه بودن تحصیل در این کشور است. علاوه بر این، ویزای دانشجویی کانادا نیز دارای مزایای متعددی است.​​​​​​

مزیت دیگر تحصیل در خارج از کشور مخصوصاً کانادا این است که به آموزش با سطح کیفیت جهانی دست پیدا خواهید کرد. در عین حال به شما امکان می دهد در مقایسه با سایر کشورهای غربی هزینه کمتری بپردازید. اگرچه هزینه های تحصیل ممکن است بسته به نوع دوره ویا موسسه انتخابی متفاوت باشد، در بیشتر موارد، هزینه های تحصیل بسیار کمتر از سایر کشورها خواهد بود. دانشجویان بین المللی این مزیت را دارند که طبق شرایط و مجوز تحصیلی خود در کانادا، هر هفته تا 20 ساعت کار کنند. بنابراین نه تنها در حین تحصیل می توانند منبع درآمد داشته باشند بلکه این مزیت به آن ها کمک می کند که با مشاغل مختلف در کانادا و محیط حرفه ای کار در این کشور آشنا شوند. 

تحصیل در خارج از کشور مخصوصاً در کشورهای اروپایی، این فرصت را به شما می دهد تا تحصیلات عالی خود را تکمیل کنید و در عین حال زیر نظر بهترین و باهوش ترین استادهای جهان کسب علم کنید. اساتیدی که باهوش ترین ذهن های جهان را در درک نظری و عملی رشته های خود دارند. دانشجو بودن در یکی از دانشگاه های اروپا این فرصت را برای شما فراهم می کند تا در تحقیقاتی که بر روی فناوری های جدید صورت می گیرد شرکت کنید. در واقع، کشورهای اروپایی مانند آلمان، فرانسه و ... به عنوان رهبران جهانی در ایجاد نوآوری های تکنولوژیکی در جهان شناخته می شوند.
یکی دیگر از مزایای تحصیل در اروپا، برگزاری دوره های متنوع از زیست شناسی گرفته تا انسان شناسی می باشد این موضوع می تواند برای دانشجویان از سراسر جهان بسیار جذاب باشد. همچنین اگر قبلاً دوره ای را از یک موسسه اروپایی گذرانده اید، پذیرش آن دوره در سایر دانشگاه های اروپا ساده تر خواهد بود. تحصیل در یکی از دانشگاه های اروپا این امکان را به شما می دهد که امکان مطالعه بیش از 20 زبان از جمله فرانسوی، آلمانی، لهستانی، اسپانیایی و ایتالیایی را داشته باشید

تحصیل در اروپا چه شرایطی دارد؟

تحصیل در اروپا
خدمات تحصیل در قبرس شمالی

خدمات تحصیل در قبرس شمالی

 اخذ پذیرش رایگان دانشگاه «گیرنه»  قبرس شمالی
 افرایش بورسیه برخی رشته ها به 75%
شهریه پزشکی ترکی و انگلیسی 6300 یورو سالانه با اعمال بورس پنجاه درصدی 
شهریه دندانپزشکی انگلیسی 5800 یورو با اعمال بورسیه 50 درصدی 
شهریه رشته دندانپزشکی ترکی 4700 یورو با اعمال بورسیه 50 درصدی 
شهریه رشته داروسازی 3440 یورو با بورسیه 70 درصدی 
​​​​​​​بورسیه پزشکی و دندانپزشکی  از  صفر درصد به 30% افزایش پیدا کرده 
بورسیه داروسازی از 50 درصد به 62.5 درصد افزایش پیدا کرده
بورسیه  معماری از 50 درصد به 57.5 درصد افزایش پیدا کرده