به‌راحتی در آزمون یوس ترکیه
نمره قبولی کسب کنید!

کلاس یوس در تهران | قبولی در یوس با دوره آمادگی آزمون YOS

آیکون دانشگاه
میخوام بیشتر بدونم

پشتیبانی کامل دانشجویان در ایران و ترکیه

قبولی در آزمون YOS

در بهترین موسسه آموزش YOS در ایران

آزمون یوس یک امتحان جامع برای افراد فارغ التحصیل مقطع دیپلم متوسط می باشد که جزو اتباع خارجی کشور ترکیه محسوب می شوند. افراد بر اساس نمراتی که در این آزمون به دست می آورند، می توانند برای ورود به دانشگاه های ترکیه انتخاب رشته نمایند. در واقع این آزمون مانند کنکور سراسری است.
با توجه به اهمیتی که قبولی در آزمون YOS دارد دوره های زیادی برای علاقه مندان برگزار می شود تا دانش خود را بالا برده و شانس قبولی در این آزمون را افزایش دهند. بسیاری از موسسات اقدام به برگزاری دوره آموزشی YOS می نمایند. در این مقاله قصد داریم تا بررسی نماییم که دوره آمادگی آزمون YOS باید چه ویژگی هایی داشته باشد  و مجموعه SAT School چه خدماتی در این زمینه به شما ارائه میدهد.

تحصیل در ترکیه بسته به دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه مورد نظر صرف هزینه های متفاوتی را به همراه دارد. به طور کلی می توان گفت که شهریه سالانه دانشگاه های دولتی انگلیسی زبان ترکیه در بازه 450 تا 1500 دلار آمریکا و این رقم برای دانشگاه های دولتی ترک زبان بین 240 تا 1500 دلار آمریکا می باشد

آیکون ثروت

تحصیل در ترکیه
​​​​​​​ چقدر هزینه داره؟

کدام‌رشته‌ها را 
می‌توان انتخاب کرد

از طریق کسب نمره مناسب YOS که برای دانشگاه ها و رشته های مختلف متفاوت است، می توان جهت تحصیل در رشته های متعدد از جمله دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، پرستاری، مهندسی، اقتصاد، حقوق، هنر و ...از دانشگاههایی که این رشته ها را ارائه می نمایند پذیرش گرفت. بر اساس روند مشاهده شده در سالهای اخیر اما به نظر می رسد که اقبال دانشجویان برای ادامه تحصیل در رشته های دندانپزشکی و پزشکی بیش از سایر رشته ها باشد.

آیکون دانشجو

آیا مدرک دانشگاه
معتبر است؟

با وجود هزینه های نسبتا پایین تحصیل در ترکیه، دانشگاه های این کشور دارای اعتبار خیلی خوبی در سطح جهانی هستند. به طوری که از حدود 200 دانشگاه موجود در ترکیه نام 17 دانشگاه در فهرست 1000 دانشگاه اول جهان به چشم می خورد. از دانشگاه های برتر کشور ترکیه می توان به دانشگاه های کوچ، سابانجی، بیلکنت، آتیلیم، بغازیچی، فنی استانبول، حاجت تپه، فنی خاور میانه و اقتصاد و فناوری اشاره نمود. لازم به ذکر است که بسیاری از دانشگاه های این کشور مورد تایید وزارت علوم ایران هستند.

آیکون مدرک

آزمون یوس، کلید تحصیل در ترکیه

شکل دایره

شرکت در دوره آمادگی آزمون YOS

افرادی که برای قبولی در آزمون YOS تلاش می نمایند، لازم است تا حداقل نمره 90 را به دست آورند. با اخذ این نمره آنها می توانند در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و تمام رشته های مقطع لیسانس انتخاب رشته نمایند. از نمره این آزمون برای ورود به دانشگاه های دولتی ترکیه استفاده می شود. باید در نظر داشته باشید که آزمون مذکور هر سال یکبار برگزار می شود.
با توجه به مواردی که در بالا بیان شد، نمی توان تاثیر مثبت دوره آمادگی آزمون YOS را برای قبولی در آزمون YOS نادیده گرفت. اما سوال اینجاست که یک دوره آموزشی YOS خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد. در ادامه تلاش شده است تا ویژگی یک کلاس خوب بیان شود.

شکل نیم دایره زرد
قبولی در آزمون یوس ترکیه

آیا قبولی در آزمون یوس
​​​​​​​بدون مطالعه و آمادگی قبلی ممکنه؟

باید گفت که کسب نتیجه مطلوب در آزمونی تعیین کننده و رقابتی مانند YOS بدون کسب آمادگی قبلی دور از ذهن می‌نماید. درواقع نقش کلاس‌های آمادگی این آزمون در موسسات و مجموعه‌های مختلف نیز می‌تواند تسهیل و تسریع ایجاد این آمادگی در دواطلبین باشد. به همین دلیل ما در مجموعه SAT School برآن شدیم تا با بهره گیری از دانش و تجربه استاید مجرب YOS ضمن استفاده از منابع معتبر درسی، طراحی کلاس‌ بر اساس سطح علمی و نیاز داوطب، آزمون‌های آزمایشی و تحلیل آنها در جهت ارتقای هرچه بیشتر آمادگی علمی، ذهنی و روانی وی کوشا باشیم.
​​​​​​​

تیک

تدریس دوره توسط اساتید باتجربه و حرفه‌ای

تیک

تحلیل آزمون

تیک

ارائه تکالیف در دوره آمادگی آزمون YOS 

تیک

در نظر گرفتن منابع آموزشی معتبر

آیکون مسیر

قبولی در آزمون

مشاوره رایگان
با کارشناسان ما

تعیین سطح و
شرکت در دوره

ایکون نقشه

شما اینجا هستید

برای تحصیل در ترکیه از کجا شروع کنیم؟

آیکون هواپیما

ثبت درخواست

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

تا دیر نشده این فرصتو از دست نده!
همین حالا فرم رو پر کن و از مشاوره رایگان با کارشناسان ما برای تحصیل در ترکیه استفاده کن!

بیش از ۴۵۰ ساعت آموزش و تحلیل آزمون های گذشته شامل ریاضی، هوش، هندسه، پرابلم و منطق
پکیج رایگان آموزش زبان ترکی
دوره جدید از ۷ مرداد تا ۴ بهمن ۱۴۰۲

جزئیات و سرفصل‌های دوره یوس SATSCHOOL

دوره های آموزشی در مجموعه SAT School کاملا بر اساس نیاز مخاطبین طراحی گردیده تا بتوانند بیشترین اثربخشی و کارآمدی را ایجاد نمایند. از اینرو با توجه به گستره مخاطبین این دوره ها در سراسر کشور غالبا جلسات آموزشی علاوه بر حضوری به صورت آنلاین برگزار می شوند.

خدمات SATSchool

خدمات ما چگونه است؟

از آنجا که کیفیت برنامه ریزی آموزشی بی گمان متاثر از سطح دانش اولیه داوطلب می باشد جهت بهره مندی از کلاس ها پشت سر گذاشتن آزمون تعیین سطح ضروری است. این آزمون بازتابی ساده سازی شده از آزمون اصلی است تا مهارت های دانشجویان دوره ها در بخش های مختلف قبلاً مورد ارزیابی قرار گیرد.

مجموعه SAT School با در نظر گرفتن محدودیت های احتمالی مخاطبین در تخصیص و تامین زمان و هزینه اقدام به طراحی دوره های ثابت و شناور نموده است تا امکان بهره مندی از جلسات آموزشی از پیش برنامه ریزی شده یا جلسات با برنامه نسبتا منعطف ولی پیوسته و با محتوای یکسان فراهم گردد.

دوره های آموزشی ما شامل دوره های SAT و YOS فارغ از تفاوت های محتوایی علاوه بر آموزش موضوعات درسی، آزمون های آزمایشی و تحلیل آزمون ها و رفع اشکالات دانشجویان را در بر می گیرند.

چرا دوره‌ی SAT School منحصر به فرده؟

سوالی دارید؟ همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۱، از طریق چت‌ آنلاین سایت، واتساپ یا تماس در کنار شما هستیم
021-28429072 | 021-28427062

SAT SCHOOL

SAT School با تلاش مهندس "اشکان معتضدی" تاسیس گردیده تا آموزش SAT را که پیش از این به شکل جزیره ای و غالبا غیر تخصصی بوده سامان دهد و از اینرو بتواند داوطلبین این آزمون را با کمک و همراهی یک تیم تحصصی تا ورود به دانشگاههای  مورد نظر و پس از آن پشتیبانی نماید.

satschool logo

اطلاعات تماس

تهران - ظفر

info@satschool.ir

تمامی اطلاعات این سایت متعلق به SAT SCHOOL می باشد. طراحی شده در جیران وب

آخرین مقالات

لوگوی آپارات

دوره‌ی نیمه‌گروهی SAT خرداد ۱۴۰۲

درخواست مشاوره

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

شروع دوره: ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ /  تاریخ آزمون: Oct. 7, 2023 / معادل ۱۵ مهر ۱۴۰۲ / طول دوره ۳,5 ماه /  آزمون‌های آزمایشی 

امکان شرکت آزمایشی در کلاس
​(امکان پرداخت شهریه در دو نوبت)

 ۱۴ و ۱۵ ام خرداد با تخفیف استثنایی ۳۰ درصدی فقط ۱۲/۶۰۰ میلیون تومان 

دوره گروهی قبولی در YOS سال ۱۴۰۲

از ۷ مرداد تا ۴ بهمن شامل ریاضی، هوش، هندسه، پرابلم و منطق

درخواست مشاوره

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

یا با شماره 02128429072 تماس بگیرید

  + پکیج هدیه زبان ترکی     به صورت آنلاین  

#ظرفیت_محدود